O nás

Aktuálně

N O V I N K A  - REVOLUCE V PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - přirozenější, hustější a efektivnější . Jde o metodu lepení ultratenkými řasami, aplikovanými  lehkými vějířky  na jednu Vaši řasu. Tato metoda je vhodná i pro  zákaznice, které mají malé množství svých řas. Řasy jsou lehčí,  jemnější a neuvěřitelně přirozené, proto vydrží podstatně déle oproti metodě lepení řas 1:1.

 

Pro studenty čištění pleti za úžasnou cenu - 195 Kč

(tel.604 422 429)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samantha - o nás

 

 

 

 

 

 

Každá moderní žena se každý den pečlivě stará o svou pleť, o vlasy, o nehty i tělo, protože ví, že kromě přirozeného stárnutí působí negativně řada faktorů jako je životní prostředí, stres a v neposlední řadě i špatné stravovací návyky.

Ovšem kromě každodenní domácí péče je také nutné, aby se jí dostalo kvalitního ošetření, které provedou kvalifikovaní odborníci. Proto je dobré naše studio čas od času navštívit.

Tady Vám pomůže proškolený tým kvalifikovaných odborníků nejen s výběrem přípravků pro domácí péči, ale provede odbornější a efektivnější ošetření. Jinak má návštěva v našem studiu další přednosti. Můžete se tu nechat hýčkat a rozmazlovat za pomoci různých kosmetických masáží. Dochází k celkové relaxaci, uvolnění a osvěžení.

Nejnovější službou pro Vás je program WELLNESS. Je to kosmetické ošetření těla, které dodá rovnováhu mezi tělem a duší.

SAMANTHA tu ale není jen pro ženy, ale také pro muže, mladistvé i seniory. Provádíme kosmetické služby, kadeřnické služby, masáže, nehtovou modeláž a manikúru. Často je nutná i konzultace s kožní lékařkou, se kterou jsme v úzké spolupráci a neustálém kontaktu.

Pokud máte jakýkoliv problém, nebojte se za námi přijít poradit a získat potřebné informace Společně můžeme najít tu nejlepší cestu ke kráse a spokojenosti.

V našem studiu pracujeme především s profesionální kosmetikou JANSSEN, WELLA, REVLON, atd. Tyto firmy pravidelně roškolují naše pracovníky tak, aby byla zajištěna maximální odbornost při výběru a aplikaci přípravků.

SAMANTHA se snaží Vám poskytnout maximální péči.

Navštivte nás i Vy, těšíme se na Vás.